etiUZEM Hakkımızda

etiUZEM Misyonu

Misyonumuz aşağıdaki yerel düzeyde mahallinde bölgesel ve ulusal boyutlu yedi değer temelinde oluşturulmuştur:

ERİŞİLEBİLİRLİK: Kişisel ve Mesleki Gelişim ile Beceri Edindirme Program alanında bilgiye erişimi kolaylaştırmak.

GÜVENİLİRLİK: Kişisel ve Mesleki Gelişim ile Beceri Edindirme Program alanları kapsamında doğru bilgiler sağlamak ve güvenilir eğitim içerikleri üretmek.

GÜNCELLİK: Kişisel ve Mesleki Gelişim ile Beceri Edindirme Program alanında yapılan yenilikleri anlık takip ederek yeni teknolojilere ve çağın gereklerine uygun ürünler ortaya koymak.

İŞ BİRLİKTELİĞİ: Kişisel ve Mesleki Gelişim ile Beceri Edindirme Program alanındaki diğer güvenilir kurum ve kuruluşlarla iş birliği yaparak ortak akıl ürünü eğitimler üretmek.

İŞ GÜCÜ: Kişisel ve Mesleki Gelişim ile Beceri Edindirme Program alanında hazırladığı kaliteli eğitimlerle sektöre kaliteli iş gücü sağlanmasına katkıda bulunmak.

EŞİTLİK: Kişisel ve Mesleki Gelişim ile Beceri Edindirme Program alanındaki bilgi erişimini tüm vatandaşlarımızın kullanımına açarak alan bilgisine erişimde yerel eşitliği sağlamak.

YERLİLİK ve MİLLİLİK: Kişisel ve Mesleki Gelişim ile Beceri Edindirme Program alanında sınıf içi ve online eğitimleri öz kaynaklarımızı kullanarak üretmek.

Size yardımcı olabiliriz ?

Teknik ve içerik yardımı alabilmeniz için bizi arayabilirsiniz.